اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که در طول زمان پیشرفت زیادی کرد. و به ابزارهای متنوعی تجهیز شده است. و به همین دلیل بیشتر از یک برنامه شناخته شده، یک برنامه جامع می باشد. که شما خیلی آسان می توانید از قابلیت های آن در راستای انتشار محتواهای مختلف استفاده کنید. برای مثال استوری اینستاگرام که خود یکی از قابلیت های اینستاگرام می باشد. که وقتی می توانید از این قابلیت استفاده کنید، می توانید از سایر قابلیت هایی که برای استوری اینستاگرام تعریف شده اند نیز استفاده کنید.

برای مثال یکی از این قابلیت هایی که شما می توانید در استوری اینستاگرام از آن استفاده کنید. این است که می توانید لوکیشن، ساعت، تگ کردن حساب های دیگر و… را در استوری اینستاگرام بگنجانید. با این وجود یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام اخیرا از آن رونمایی کرد، امکان افزودن آهنگ به استوری است که شما می توانید خیلی ساده آهنگ های مورد علاقه خود را بر روی استوری از موزیک پلیر، اسپاتیفای، سوندکلود و شازم درج کنید.

توجه مهم : قبل از هر کاری ابتدا باید اقدام به دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید و آیفون از فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور کنید.

در قدم اول وارد اینستاگرام شوید و از صفحه هوم اینستاگرام، گزینه Your Story را انتخاب کنید.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم دوم؛ هم اکنون فیلم یا تصویری که تصمیم به استوری کردن آن دارید را انتخاب و یا ثبت کنید. که در تصویر ذیل ما استوری را در قالب یک عکس ثبت کردیم.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم سوم؛ اینک تصویری که مدنظر شما بود، ثبت یا انتخاب شده است. همان گونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، گزینه مشخص شده که برای استیکرهای اینستاگرامی است را انتخاب کنید.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم چهارم؛ اینک یک سری استیکر و قابلیت هایی را در اینستاگرام مشاهده می کنید. که یکی از آنها گزینه Music می باشد. از این رو گزینه Music که برای اضافه کردن اهنگ به استوری اینستاگرام است راهمانند تصویر ذیل انتخاب کنید.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم پنجم؛ اینک وارد صفحه ای جدید خواهد شد که در این صفحه می توانید موزیک های پرطرفدار را مشاهده کنید. اما دقیقا در قسمت بالای صفحه، قسمتی برای جستجو وجود دارد که شما می توانید نام خواننده مدنظر خود را در این قسمت وارد کنید تا آهنگ های خواننده مدنظر برای شما نمایش داده شوند. بعد از نمایش موزیک های مدنظر، یکی را انتخاب کنید.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم ششم؛ با انتخاب موزیک، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که می توانید بازه اجرای موسیقی و نحوه نمایش متن آنرا بصورت دستی مشخص کنید که تمام این گزینه ها در قسمت پائین می باشد. همچنین لازم به ذکر است که از قسمت بالا می توانید رنگ متن را تغییر دهید. با این وجود در این بخش باید گزینه های شخصی سازی را انتخاب کنید.

آهنگ استوری اینستاگرام

قدم هفتم؛ در نهایت شما موفق به افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام شدید. هم اکنون با انتخاب گزینه Your Story می توانید این استوری را با تمام دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آهنگ استوری اینستاگرام